Velkoplošný tisk Digitální tisk Letáky, brožury Fotostudio Vypalování DVD O nás
Velkoformátový tisk
Na úvodní stranu

Společnost DTP1450 byla založena v roce 1997 a od počátku se zaměřila na spolupráci s reklamní agenturou Český lev, s.r.o. Zpracovávali jsme zakázky pro velké i malé společnosti jako Moravskoslezská Kooperativa, Lachema, Mochovské mrazírny, apod.

Už v té době jsme si ověřili, že výroční zprávy, letáky, časopisy a další podklady z našich rukou snesou srovnání s konkurencí. Požadavky na rychlost zpracování od našich klientů vedly rychle ke zřízení malého fotostudia, takže bylo možno pružně reagovat na nečekaná přání a zárověň kombinovat nákladné kompozice nafocené profesionály s levnější variantou z našeho studia.

Na stále rostoucí poptávku po velkoformátovém malonákladovém tisku jsme reagovali zakoupením nového kvalitního plotru firmy Hewlett Packard.

V současné době se snažíme nabízet široké spektrum služeb, zejména pečlivě sledujeme trendy digitální fotografie, digitálního videa a jejich provázání a využití společně s klasickými tiskovými technologiemi. Připravíme podklady pro tisk, zhotovíme fotografie, tiskneme, kopírujeme a výsledné produkty laminujeme, perforujeme, zabalíme a doručíme na místo. Zajistíme i potisky na auto či jinou formu signmakingu. Na přání scanujeme, retušujeme, upravujeme fotografie a provádíme náročné montáže.

Našich služeb využívají mimo jiné např.: Ahold Czech Republic, Ahold Slovakia, Rio Mare, Mikenopa, ICS link, ale s nemenší zodpovědností přistupujeme i k individuálním zakázkám. Přijďte se přesvědčit.